Úklid a správa bytových domů

ÚKLID BYTOVÝCH DOMŮ JIŽ OD 1350,- KČ/MĚSÍČNĚ

Úklid bytových domů

Úklid bytových domů

Ne všichni lidé mají možnost bydlet ve vlastním domě, spousta z nás bydlí v bytech ve velkých panelových či cihlových domech, náš domov netvoří jen jediný byt, ale i okolní společné prostory domu, v nichž se každý den pohybujeme. Každý z nás chce žít v čistotě a pořádku. Úklidu svého vlastního bytu věnujeme mnoho času a péče, zatímco úklid společných prostor bytového domu bývá často opomíjen. Úklid společných prostor bytových domů si zasluhuje patřičnou pozornost, aby se všichni obyvatelé domu cítili dobře a dům vnímali jako opravdový domov. Nikdo z nás se nechce prodírat ke svému bytu hromadou zapáchajících odpadků.

Proč je dobré přenechat úklid bytového domu firmě specializované na úklid? V dřívějších dobách bylo v panelových  domech téměř pravidlem, že se o pravidelný úklid celého bytového domu starali přímo jeho obyvatelé. Někde je to tak dodnes. Tahle situace má ovšem jisté nevýhody. Ne v každém bytě bydlí pečlivá hospodyně dychtící po tom, aby se celý dům blýskal čistotou. Mnohdy je tomu právě naopak. V bytech bydlí rodiny s malými dětmi, které mají spoustu práce s tím, vypravit ráno děti do školy a školky,odejít potom do zaměstnání, kde rodiče dělají přesčasy, aby co nejdříve zaplatili hypotéku na ten byt, v němž právě bydlí. Navečer se všichni vracejí unaveni, nezbývá času na „nesmyslný" úklid bytového domu .

Ve vedlejším bytě bydlí osamocená stařenka, která ve svém pokročilém věku má dost práce s tím, aby si zašla na nákup a obstarala základní potraviny. Kdo by po ní mohl chtít, aby uklízela celý bytový dům?

Nic naplat. Nejlepším řešením bude svěřit úklid profesionálům.

Úklid a správa bytových domů

Úklid a správa bytových domů

Úklid a správa bytových domů přináší majitelům menších bytových domů nemalé starosti. Naše služba není zaměřena pouze na velká bytová družstva, ale i na majitele pouze jedné, nebo několika menších nemovitostí, sloužících k pronájmu. Možná vlastníte pouze malý dům, v němž pronajímáte jen několik málo bytů. Máte spoustu práce a už vás nebaví dělat domovníka, který je vždy po ruce, když zaklepe některý nájemník, s tím, že někde prasklo potrubí či nesvítí žárovka. Vlastnit nemovitost Vám dává povinnost se o ni řádně starat.

Zavolejte si na úklid a správu bytového domu odborníky. Nelopot´te se sami s těžkou prací. Upust´te od úklidu různých  nájemníků domu, kteří svou práci provedou za Vaši úplatu jen tak na oko. Chcete  opravdu poctivou a precizně odvedenou práci? Zavolejte nám. Ve větších městech jako je Brno, Zlín či Uherské Hradiště si jistě snadno ověříte naše reference. Naši zákazníci spokojení  se správou a úklidem bytových domů i jednotlivých bytů jsou naší nejlepší reklamou. Není nad spokojené zákazníky. A proto děláme svou práci jak nejlépe umíme. Použitím různých prostředků a postupů  úklidu bude naše práce nejen precizní, ale i rychlá. Není to stejné, jako když omotáte hadr na smeták a snažíte se s tímto náčiním uklidit celý dům. Rozdíl bude znatelný.

Předplat´te si službu úklidu a správy bytových domů, nebo si nás jen jednorázově vyzkoušejte. Každý týden ve vašem domě  otřeme madla zábradlí, i okenní parapety, umyjeme kabiny výtahů včetně nerezových částí  a zrcadla. Uklidíme venkovní schody, umyjeme skla i rámy vchodových dveří. Odstraníme letáky a vyneseme je do popelnic. Uklidíme schody do suterénu, sušárnu i sklepní prostory.

Pro čistotu vašeho domu provádíme 2x týdně tyto služby: Zametení okolí vchodu, zametení prachu a vytření podlahy pod rohožkami. Zametení a mytí schodů a chodeb v celém domě.

Dvakrát do roka umyjeme celé zábradlí včetně výplně, hasičské hydranty a veřejné osvětlení v domě.

Po domluvě provádíme i úklid sněhu v zimních měsících roku.

Objednejte si náš úklid a správu domu , ušetří Vám to mnoho času a sil.

Naše nabídka

1 x týdně

 • Otírání madel zábradlí a okenních parapetů.
 • Mytí kabiny výtahů včetně čištění zrcadla a všech nerezových částí ve výtahu.
 • Úklid venkovních schodů, oboustranné mytí skleněných vchodových dveří včetně rámu a odstranění letáků.
 • Vynesení reklamních letáku do popelnic.
 • Hrubý úklid odpadků kolem domu a u popelnic.
 • Úklid schodů do suterénu , včetně mytí sušárny a zametení sklepních prostor.

2 x týdně

 • Zametání a mytí schodů, podest a chodeb ve všech patrech domu včetně přízemí.
 • Zametení prachu a vytření podlahy pod rohožkami.
 • Zametení okolí vchodu.

1 x za 6 měsíců


 • Umytí celého zábradlí včetně výplní.
 • Mytí hasičských hydrantů.
 • Mytí veřejného osvětlení v domě.
 • Úklid sněhu po dohodě.

akce-objednavka-6

Expres linka:


Telefon: 602 431 166
Mail: ll-uklid@seznam.cz


Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu. Nabízíme úklid: Praha, Třebíč, Znojmo, Brno, Zlín, Uherské Hradiště, Prostějov, Přerov, Vyškov a další.Úklidem a správa bytových domů
Naše firma zajišťuje pravidelné
úklidy a správu domů v celé ČR.


 /stranka-cisteni-kobercu-podlah-3
TOPlist

Čištění a úklidové práce provádíme ve všech krajích České republiky.

U naši firmy neplatite DOPRAVU, zaplatíte tak jen kvalitně odvedenou práci.

Nahlédněte do sekce UKÁZKA NAŠÍ PRÁCE a přesvědčte se o našich kvalitách odvedené práce. 

Provádíme profesionální hloubkové čištění koberců a sedacích souprav po celé ČR. Zejména v lokalitách Brno, Vyškov, Blansko, Kojetín, Kroměříž, Prostějov, Olomouc, Štenberk, Zlín, Uherské Hradiště, Luhačovice, Kyjov, Slavkov u Brna, Znojmo, Třebíč, Praha a na ostatních místech ČR.

Generální i pravidelné úklidy, čištění koberců, čištění sedaček, čištění a impregnace kožených sedaček, parní mytí koupelen, strojové mytí dlažeb a spár, profesionální mytí oken včetně důsledného vyčištění rámů.

Pravidelné čištění koberců a sedacích souprav u našich stálích, ale i nových zákazníků.

Hloubkové strojní čištění koberců a kancelářských židlí ve firmách.

Strojové čištění kožených sedacích souprav s následnou impregnací Brno, Vyškov, Prostějov, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště.

Strojové čištění podlah, firma DSP Přerov. Rozloha čištění 395m2.

Strojové čištění dlažby a schodů ve výrobní firmě PELUG - TECH s.r.o. Blansko.

Čištění koberců kancelářských prostor, pro společnost AŽD PRAHA S.R.O. Ve výrobním závodě v Olomouci.  

Generální čištění garáží v bytovém domě po stavebních pracích, Brno-Bystrc.Rozloha čištění 1000 m2. 

Úklidy, čištění koberců a sedacích souprav provádíme po celé ČR.

Úklid Brno, Vyškov, Prostějov, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště, Staré Město a také úklid Praha.

Díky našemu velkému obchodnímu zastoupení po celé ČR. u nás neplatíte dopravu. 

 

 /stranka-cisteni-kobercu-podlah-3
 /stranka-cisteni-kobercu-podlah-3
 /stranka-cisteni-kobercu-podlah-3
Doporučujeme
Řemesla Jedlička, stavební práce a rekonstrukce /Otevírej.cz - kliky a kování
Login
HOME

Naši partneři: Úklid Friday Úklid Lb-servis

Created by © 2009-2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign