Kontakt Úklid

L&L úklidový servis

Expres linka naší firmy:

Telefon: 602 431 166
Mail: ll-uklid@seznam.cz

Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu, dle přání našeho zákazníka.
akce-objednavka-6

Kde působíme? Objednejte úklid domácnosti.

Působíme pro úklid zejména v okolí města Zlína, Brna, Uherského Hradiště a Prostějova, ovšem přijímáme zakázky také z celé republiky. 

Roztoči: nezvaní hosté v našich příbytcích – jak s nimi bojovat a jak se ubránit

V jedné internetové diskuzi se rozpoutala přestřelka na téma „Žijí v kobercích roztoči?“. Skupinka tvrdí, že ano, protistrana se ohrazuje tím, že v koberci nemají roztoči vhodné prostředí a mávají před sebou odbornou studií. Kde je pravda? Žijí v kobercích roztoči?

Co je to roztoč?

Roztoč je okem nepozorovatelný členovec, příbuzný klíšťatům. Obvykle se v domácnostech vyskytuje o velikosti 0,15 až 0,22 mm. Jejich schránky jsou průhledné, díky čemuž je nelze pozorovat jinak, než pod mikroskopem. Libují si ve zbytcích kožních derivátů – v šupinkách pokožky, vlasů a nehtů, milují vysokou vlhkost, tmu a teplo. Obrovské kolonie roztočů najdeme v ložním prádle, matracích, dekách a polštářích.

 

Roztoči v koberci nežijí, ale...

...neznamená to, že se tam nenacházejí. Dobrovolně se roztoči do koberců nestěhuji – trápí je především nevysoký vlas a nízká vlhkost. Například při „prášení“ a „naklepávání“ polštářů sedací soupravy dlaní jsou roztoči doslova katapultováni na koberec. Tam se nějaký čas pohybují, vyměšují a umírají. Proto v koberci můžeme nalézt jejich schránky a trus, který je pro spoustu lidí silným alergenem.

Jak se zbavit roztočů?

Jako první je důležité si uvědomit, kde se roztoči přirozeně vyskytují a kam byli „zaneseni“. Jděme k pramenu problému – matrace, sedací soupravy a polštáře. Roztoči nesnášejí teploty nad 55 stupňů a mrazy. Můžete zkusit metodu vymražování ložního prádla v mrazáku, vyvařit jednou za čas deku a polštář s přídavkem dezinfekčního prostředku. Ale třeba sedačku do pračky těžko umístíte. Nebojte se na nás obrátit – využíváme precizní čistící techniku, která pronikne do hloubky polstrování a zneškodní roztoče, extrahuje jejich prázdné schránky, komponenty trusu a dalších alergenů. Působíme v centrech i v okolí měst Zlín, Uherské Hradiště a Prostějov, ale v případě potřeby přijedeme kamkoliv po ČR.

Zvířata a děti – jak udržet domácnost v čistotě?

Znáte to – děti jsou kombinací všech přírodních živlů. Jsou naší radostí i starostí. Ale zajistit jim čistou domácnost, obzvláště, pokud je naše dítko alergické na prach, pyl, srst či roztoče, může být někdy náročné. Pro pracovně vytížené maminky nabízíme široké úklidové služby. Od pravidelných úklidů, až po jednorázové intenzivní úklidy pro města Zlín, Uherské Hradiště a Prostějov, ale i pro celou Českou Republiku.

Děti a zvířata – jak odstranit chlupy z nejrozličnějších materiálů?

Dá se říci, že zvířecí chloupky úplně neodstraníte běžnými prostředky nikdy. Struktura zvířecích chlupů je značně hrubá – jednotlivý vlas obsahuje šupinky, které se splétají s dalšími vlákny textilií a ulpívají v rozích, kde tvoří příjemné místo pro roztoče, rybenky, škvory a další nezvané hosty.

Nejlépe se čistí hladké plochy, nejhůře složitá zákoutí sedacích souprav. Jsme připraveni na všechny druhy povrchů a náročnost čištění, abychom vyhověli moderním požadavkům na hygienickou a čistou domácnost, kde žijí děti a domácí zvířátka.

Kde působíme?

Působíme zejména v okolí města Zlína, Uherského Hradiště a Prostějova, ovšem přijímáme zakázky také z celé republiky.

Úklid po výměně oken

Úklid po výměně oken je jedním z nejčastějších důvodů našich výjezdů k zákazníkům. Před výměnou oken je dle možností vyklizen a zakryt krycími plachtami. Ovšem i přes tato opatření se v interiéru usadí jemný prach ze stavební činnosti. Běžnými způsoby se tento prach odstraňuje velice těžko, dostává se do dalších místností a ohrožuje naše zdraví. Mnohdy nepomůže ani setření vlhkým hadříkem. A proto je tu naše úklidová firma.

Úklid po výměně oken je důležitý...

Není to jen prach, ale i různé šmouhy a fleky od barvy, štuku a stavebních hmot. Kde končí moudrost našich babiček (jak odstranit vápno vodou s octem), začínají přípravky z drogerie. A když i ty jsou u konce s dechem, přicházíme na pomoc!

Co vše uklízíme po výměně oken?

Jsme schopni zajistit kompletní úklidový servis po výměně oken – od čištění podlahových krytin a koberců, čalounění, přes odstranění prachu z maleb a nátěrů šetrnou metodou, až po finální mytí a leštění nových oken, včetně odstranění nálepek na skle. Stačí se na nás jen obrátit a vaše domácnost bude opět zářit čistotou!

Kde uklízíme po výměně oken?

Důkladné úklidy po výměně oken provádíme ve městech Zlín, Prostějov a Uherské Hradiště, ale naše působiště je také po celé České republice.


Expres linka:


Telefon: 602 431 166
Mail: ll-uklid@seznam.cz


Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu. Nabízíme úklid: Praha, Třebíč, Znojmo, Brno, Zlín, Uherské Hradiště, Prostějov, Přerov, Vyškov a další.Úklidem a správa bytových domů
Naše firma zajišťuje pravidelné
úklidy a správu domů v celé ČR.


 /stranka-cisteni-kobercu-podlah-3
TOPlist

Čištění a úklidové práce provádíme ve všech krajích České republiky.

U naši firmy neplatite DOPRAVU, zaplatíte tak jen kvalitně odvedenou práci.

Nahlédněte do sekce UKÁZKA NAŠÍ PRÁCE a přesvědčte se o našich kvalitách odvedené práce. 

Provádíme profesionální hloubkové čištění koberců a sedacích souprav po celé ČR. Zejména v lokalitách Brno, Vyškov, Blansko, Kojetín, Kroměříž, Prostějov, Olomouc, Štenberk, Zlín, Uherské Hradiště, Luhačovice, Kyjov, Slavkov u Brna, Znojmo, Třebíč, Praha a na ostatních místech ČR.

Generální i pravidelné úklidy, čištění koberců, čištění sedaček, čištění a impregnace kožených sedaček, parní mytí koupelen, strojové mytí dlažeb a spár, profesionální mytí oken včetně důsledného vyčištění rámů.

Pravidelné čištění koberců a sedacích souprav u našich stálích, ale i nových zákazníků.

Hloubkové strojní čištění koberců a kancelářských židlí ve firmách.

Strojové čištění kožených sedacích souprav s následnou impregnací Brno, Vyškov, Prostějov, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště.

Strojové čištění podlah, firma DSP Přerov. Rozloha čištění 395m2.

Strojové čištění dlažby a schodů ve výrobní firmě PELUG - TECH s.r.o. Blansko.

Čištění koberců kancelářských prostor, pro společnost AŽD PRAHA S.R.O. Ve výrobním závodě v Olomouci.  

Generální čištění garáží v bytovém domě po stavebních pracích, Brno-Bystrc.Rozloha čištění 1000 m2. 

Úklidy, čištění koberců a sedacích souprav provádíme po celé ČR.

Úklid Brno, Vyškov, Prostějov, Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště, Staré Město a také úklid Praha.

Díky našemu velkému obchodnímu zastoupení po celé ČR. u nás neplatíte dopravu. 

 

 /stranka-cisteni-kobercu-podlah-3
 /stranka-cisteni-kobercu-podlah-3
 /stranka-cisteni-kobercu-podlah-3
Doporučujeme
Řemesla Jedlička, stavební práce a rekonstrukce /Otevírej.cz - kliky a kování
Login
HOME

Naši partneři: Úklid Friday Úklid Lb-servis

Created by © 2009-2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign